Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

LPG

LPG deri ve deri altı dokulara dönme ve emme ( aspirasyon) tekniklerini bir arada kullanarak yapılan bir negatif basınç masaj yöntemidir. Bu metot sayesinde bölgesel incelme ve selülit tedavisinde etkili bir yöntemdir.

 

Cellu M6 Keymodule, uygulama alanına, soruna ve kişiye göre seçilecek 3 ayrı başlığa sahiptir. Kişiselleştirilebilen tedavi protokolünde; hız, baskı ve yoğunluk ayarlanabilmektedir.

 

Özellikle dolaşım bozukluğu kaynaklı selülit ve ödemler için yapılan uygulamalarda kişi masaj etkisi sayesinde ağrılarından da kurtulmaktadır.

 

LPG uygulama protokolü soruna göre değişmekle birlite; haftada 1-2 seans olarak ve 10-20 seans olarak uygulanmaktadır. Uygulama süresi 20-35 dakikadır. LPG uygulaması; Bölgesel incelme, selülit tedavisi, vücut sıkılaştırma, ödem giderme, liposuction sonrası gibi değişen protokol ve programlar seçilerek yapılmaktadır.

 

Tedavi sırasında her hastaya özel uygulama çorabı  giydirilmektedir. LPG endermoloji tedavisi tamamen ağrısız olmasının yanı sıra hastada stres azaltıcı ve rahatlatıcı etkilere sahiptir.

 

LPG uygulama alanları

Selülit tedavisi

Bölgesel İncelme

Ödem azaltma

Vücut kontur düzeltmeleri ve lokal inceltmeler

Sarkık derinin tonus ve elastikiyetini artırma ( vücut sıkılaştırma)

Bölgesel zayıflama

Liposuction sonrası iyileşme sürecini hızlandırma ve düzensizlikleri ortadan kaldırma Diğer estetik ameliyatlar sonrası skarların yumuşatılması ve düzensizliklerin giderilmesi

 

İstanbul Suadiye Bağdat Caddesinde bulunan Esstanbul Güzellik Merkezinin uzman ekibi sorunlarınızın tespitini yapıp size en uygun tedaviyi sunacaktır.

 

Tedavi amaçlı kullanım alanları

·Spor yaralanmaları

·Fizik tedavi uygulamaları (Fibrozit, tendinit, lumbalji, servikalji...)

·Travma ve yanık sonrası skarlar

·Cerrahi ve travma sonrası oluşan ödem

·Lenfodem tedavisi

 

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

 

LPG uygulaması hakkında bilgi almak ile sizde tanışmak istiyorsanız Suadiye, bağdat caddesinde bulunan esstanbul güzellik merkezine sizi bir kahve içmeye davet ediyoruz.