Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Photon LED Maske

Photon LED Maske

Işığın iyileştirici gücünü kullanın. Photon Led maske uygulamasında cildin sorunlarına göre tasarlanmış 7 ışık terapisi mevcuttur. Farklı dalga boylarında ki Led ışıklar sayesinde cildin kendini onarmasını ve yapılanmasını sağlar. Uygulama tüm yüz ve boyun bölgesine yapılabilir.

20-30 dakikalık Porselen Photon Led maske uygulamasının faydaları;

Kırmızı Led ( Red Led);

Kollajen üretimini aktive eder. Ciltte sıkılaşma sağlar. İnce kırışıklıklar üzerinde olumlu etkisi mevcuttur. Anti-aging etki sağlar. Ciltte parlaklık ve ışıltı sağlar.

Mavi Led ( Blue Led);

Sivilce ve akneli ciltlerde kullanılır. Akne oluşumuna sebep olan Porphyrins bakterisinin nötralize edilmesini sağlar. Enflamasyonu giderir.

Mor Led ( Purple Led);
Hem kırmızı hem mavi ışık dalga boyunu içerir. Özellikle akne ve akne scarı olan ciltlerde kullanılır.  İkili dalga boyu sayesinde cildin daha hızlı cevap vermesini sağlar.

Sarı Led ( Yellow Led);

Cilt kızarıklıklarının giderilmesinde yardımcı olur. Lenf ve kan dolaşımını stimüle ettiği için detox etkisi yaratır. Zona’nın erken evrelerinde baskılama sağlar.

Yeşil Led ( Green Led);

Cilt hassasiyetini giderir ve sakinleştirir. Fazla melanin üretimini engeller, böylece cilt lekelerini oluşmasını önler. Lekelenmiş ciltte lekelerin açılmasını sağlar.

Beyaz Led ( White Led);

Hücrelerin enerjisini arttırır ve cilt metabolizmasını hızlandırır. Sarkmaları önlemek için kullanılır.

Yeşil ve Mavi Led ( Green and Blue Led);

Ciltte kan dolaşımını hızlandırır. Hücre yenilenmesini destekler.