Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Scizer Sonic

Vücut şekillendirme ve bölgesel incelme uygulamaları teknolojinin hızla geliştiği konulardır.

Scizer Sonic HIFU (Yüksek yoğunlukta Odaklanmış Fokus Ultrasound) spor ve diyetle incelme sağlayamadığınız inatçı yağlanma olan alanlarda hızlı ve etkili bölgesel incelme sağlamaktadır.

Scizer sonic HIFU (Yüksek yoğunlukta Odaklanmış Fokus Ultrasound) ile geliştirilmiş bölgesel incelme, sıkılaşma, beden küçültme ve vücut şekillendirme uygulamasıdır. İşlem sırasında direk olarak yağ hücreleri hedef alınır ve yağ hücreleri yönlendirilen yüksek ısı etkisi ile patlatılır. Sistem dokudaki yağ kalınlığına göre kendini ayarlamaktadır. Eritilen yağ hücreleri doğal yollarla atılmaktadır ve uygulama bölgesindeki yağ azalması da geri dönüşümsüzdür. Bölgesel incelme ve vücut şekillendirme sistemi olan Scizer Sonic HIFU (Yüksek yoğunlukta Odaklanmış Fokus Ultrasound) sizi istediğiniz vücut şekline kavuşturabilir.

Scizer sonic sadece yağ hücrelerini hedef aldığı için başka hücrelere zarar vermez. Scizer sonic uygulandığı derinlikte ısı yaratırken cilt yüzeyini soğutarak yüzeydeki ısı artışını engelleyerek cildi korur.

Scizer sonic HIFU uygulama alanları nelerdir?

Karın, mide, kol, basen, sırt, bel çevresi, sutyen bandı, iç bacak ve diz içi gibi gölgelere uygulanabilir.

Scizer Sonic HIFU işlemi nasıl etki eder?

2,5 cm ve üzerinde yağ kalınlığı olan bölgelere güvenle uygulanır. İşlemden itibaren 72 saat içinde parçalanan yağ hücreleri Üriner sistem ( boşaltım sistemi) yardımıyla vücuttan atılır.

Scizer Sonic HIFU işleminin sonuçları ne zaman gözlenir?

Scizer sonic bölgesel incelme ve vücut şekillendirme işleminin etkileri 10. Günden itibaren gözlemlenmeye başlanır, net etki 3 ay sonra oluşur.

Scizer Sonic HIFU işlemi sonrasında yapılması gerekenler nelerdir?

İşlem yapıldıktan sonra bol su tüketilmesi önerilir.