Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Velashape III

VelaShape III

1 başlıkta dört etki elōs teknolojisi sayesinde VelaShape III de bir arada.

VelaShape III; Kızıl ötesi, Bi-polar Radyofrekans, Vakum ve masaj etkisini ile selülit tedavisinde, bölgesel incelme, vücut şekillendirme, cilt kalitesinde artma ve dolaşımın düzenlenmesinde en etkili yöntemdir.  FDA(Amerikan Besin ve İlaç Dairesi)  tarafından VelaShape  “Çapta Küçülme” konusunda Class 2 (medikal) onayı almış ilk ve tek cihazdır.

Kızılötesi ışık sayesinde cildin 3mm derinliğine kadar ısınma sağlar ve kan dolaşımını hızlandırır, derinin üst tabakasını sıkılaştırır.

Bi-polar Radyo frekanslar dokuyu 15 mm derinliğine kadar ısıtır. Bu derinlikte yağ hücrelerine baskı yapan bağ doku fibrillerini yumuşatır. Bölgede yağdan incelme ve selülit görünümde azalama, cilt kalitesinde artma sağlar

Vakum özelliği ise ; kızılötesi ışıkların ve radyofrekansın daha da derin dokuya etki etmesini sağlar, dolaşımı arttırarak ısının etkisini yükseltir.

Mekanik masaj ise lenfatik  drenajı arttırır ve vücuttan ödemin atılmasını hızlandırır. Tüm bu teknolojilerin birleştiği tek başlığı ile VelaShape III  programların daha kısa süreli olmasını ve yüksek etki göstermesini sağlar.

VelaShape III  Hangi Bölgelere uygulanır?

VelaShape III vücudun hemen hemen tüm bölgelerine uygulanabilir. Ön bacak, iç bacak, arka bacak, sırt, karın, kol ve özel başlığı ile gıdı bölgesine uygulanmaktadır.

VelaShape III  Uygulamasının Yan Etkisi Var mıdır?

VelaShape III uygulamasının kısa ve uzun dönem belirlenmiş bir yan etkisi yoktur.

VelaShape III  Uygulaması Ağrılı mıdır?

VelaShape III; uygulamayı yaptıranlar tarafından sıcak bir masaj olarak tanımlanmaktadır. Uygulandığı alanda yaratılan sıcaklık nedeni ile kısa süreli kızarıklıklar görülebilir.

VelaShape III kimlere uygulanamaz?

Hamilelik döneminde, Uygulanacak bölgede açık yara olması durumunda VelaShape uygulaması yapılmamaktadır.