Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Yaşlanmadan Yaş Alın !

CİLT BAKIMININ YAŞI YOKTUR

Yaşınız ne olursa olsun cildimiz her daim bakım ister genç yaşlarda en sık rastlanan akne sorunu ve sivilce izleri ,orta yaşlarda çizgiler deri gevşemeleri ve cilt yapısının yavaş yavaş bozulmasının önüne geçmek gerekir.
Yaşam koşulları ve çevresel faktörler sebebi ile gözeneklerin dolmasına yeterli oksijeni alamamasına sebep olur. Sağlıklı bir cildin en önemli aşaması temiz ve .yeterli neme sahip olmasıdır.

Kişiye ve yaşa uygun cilt bakımlarından biri mutlaka size uygun olacaktır. Özellikle bu mevsim geçişlerindeki ısı farklılıklarının getirdiği sorunu bertaraf etmeliyiz.

Uygulamalarımız en az 1 saat sürmekte olup yapılacak işleme göre 1.5 saate kadar uzayabilmektedir.

Özel Cilt Bakımları
Sağlıklı bir cilt, insanın görünüşünün en önemli parçasıdır. Cildimiz UV ışınları, makyaj, stres, hava kirliliği gibi nedenlerden dolayı zamanla dengesini kaybeder. Yaş ilerledikçe oluşacak kırışıklık ve deformasyon gibi sorunların çözümünde cildimizin temizlik ve bakımına dikkat etmemiz gerekir.

Cilt bakımı akne, sivilce tedavisi, hücre onarımı, nem oranın düzenlenmesi ve ince çizgilerin azaltılması için uygulanır. Merkezimizde cilt bakımına başlamadan önce kapsamlı bir cilt analizi yapılır, cildin yağlı, kuru, normal olgun ya da hassas olup olmamasına göre cilt tipine uygun programlar düzenlenir. Ayrıca evde kullanılmak üzere cilt bakım ürünleri de kişiye tavsiye edilir.

Merkezimizde kişiye özel doğal cilt bakımları mevcuttur. Bunlar arasında nem bakımı, akne (sivilce) bakımı, anti-aging bakımı ve oksijen bakımı gelmektedir. Temel cilt bakımlarının yanı sıra tedaviye yönelik kür bakımları da uygulanmakta, farklı cilt tiplerinin ihtiyaçlarına en uygun en doğal çözüm sunulmaktadır. Temel tedavilerde dengesiz hormonal hareketlerin getirdiği olumsuz sonuçların ciltte yarattığı dehidrasyon, sebum artışı veya azalmasını çözmekte ve cildi normal haline dönüştürmektedir.

·Temel Cilt Bakımı
Cilt yapısına uygun cilt temizliği yapılarak özel ve yoğun bakımlara hazırlanır.

·Mevsimsel Cilt Bakımı
Mevsimsel geçişlerde cildin ihtiyacı olan nem ve vitamin desteğinin sağlandığı, yıpranmalara karşı koruyan bakımdır.

·Arındırıcı Cilt Bakımı
Yağlı ve problemli cilt tipleri için derin temizlik ve arındırma işlemi yaparak parlaklığı azaltan, cildi netleştiren, sağlıklı mat bir görünüme kavuşturan bakımdır.

·Sakinleştirici Cilt Bakımı
Hassas, alerjik ve kılcal damar problemi olan ciltleri yatıştıran bakımdır.

·Ultra Nem Bakımı
Cildin nem ihtiyacına yönelik yoğun nem terapisidir.

·Anti-aging Cilt Bakımı
Olgun ciltler için kolojen ve yoğun vitamin destekli gençleştirici terapisidir.

·Çizgi Açıcı & Lifting Cilt Bakımı
Ultrasound ve galvanik akım ardından serum ve maske desteği ile ince çizgilerin yoğunluğunu azaltarak daha genç ve toparlanmış bir görüntü sağlayan bakımdır.

·Yenileyici Göz Bakımı
Hassas göz çevresine yönelik yoğun nem desteğinin sağlandığı kırışık önleyici bir bakımdır.