İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN

Yüz Gençleştirme, Esstanbul Güzellik Merkezi tarafından uygulanan ve sıklıkla tercih edilen güvenilir yöntemlerin başında bulunmaktadır. Kişilerin yüzü, yaşlanma, alkol, sigara, çevre şartları, düzensiz beslenme, aşırı makyaj, hastalıklar gibi birçok etkenden ötürü yaşlanmakta ve kırışmaktadır. Bu durumlara bağlı olarak cildin rengi de gün geçtikçe donuklaşır, matlaşır ve hatta sararır. Cildin kendi güzel rengi yerini pürüzlü ve lekeli bir hale bırakır. İşte bu noktada Esstanbul Güzellik Merkezi kullandığı birçok yöntem ve teknolojik cihaz ile kişilerin yüzünü gençleştirir ve sorunlarına kaliteli çözüm önerileri sunar.

 

 

Yüz Gençleştirme Nedir?

 

Yüz Gençleştirme, sağlık konusunda göz ardı edilebilecek bir durum değildir. Çünkü yüze gerekli önem verilmediği zaman sağlıksız ve estetik olmayan görüntüler ortaya çıkabilir. Esstanbul, cildin gençleşmesini sağlamak için birçok yöntem ve teknolojik cihazı bünyesinde barındırmaktadır. Bu yöntemlerden en önemlisi de ameliyatsız yüz gençleştirme teknikleridir. Ağrısız ve sızısız olan bu yöntem birçok müşteri tarafından tercih edilmekte ve sonuçlar da memnuniyetle karşılanmaktadır. Esstanbul Güzellik Merkezinin uzman doktor ve estetisyenleri öncelikle yüzünüzün ve vücudunuzun bir analizini yapar ve buna göre hangi yöntemlerin izleneceğini belirler. Bundan sonrası ise kişinin cilt tipine kalmıştır. Bazı durumlarda tedavi kısa bir sürede tamamlanırken, bazı durumlarda daha uzun sürmektedir. Bu da problemin seviyesine bağlı olarak değişen bir durumdur.

 

 

Yüz Gençleştirme Nasıl Yapılır?

 

Yüz Gençleştirme, Esstanbul bünyesinde birçok teknolojik cihaz ve farklı yöntemler izlenerek yapılmaktadır. Özellikle ameliyatsız yüz gençleştirme yöntemleri kadınlar tarafından sık sık tercih edilmektedir. Bu yöntem herhangi bir cerrahi işlem olmadan yüzdeki tüm sarkma ve kırışıklıkları gideren en önemli tedavi şeklidir. Ameliyatsız yöntemlerin en büyük avantajı kişilerin seanstan sonra günlük yaşantılarına dönebilmeleri ve herhangi bir yan etki hissetmemeleridir. Yapılan işlemlerin çoğuyla beraber yaşlanmaya karşı önlemler de alınmış olunur. Genel anestezi gerektirmemesi de müşterilerin en çok beğendiği noktalardan birisidir.

 

 

Ameliyatsız yüz germe yöntemlerinden en çok tercih edilenler şunlardır:

 

Lazerlift ile yüz gerdirme: Bu yöntem lazerle sorunlu bölgeyi ısıtma prensibine dayalıdır. Isınmadan ötürü cilt gerilir ve kırışıklıklar ortadan kalkar.

Mikro Ultrason Yöntemi: Bu yöntem cilt altı dokuları etkilemektedir. Genellikle sarkma tedavilerinde kullanılır.

İple Yüz Germe Yöntemi: Bu yöntem en kalıcı yöntemlerden birisi olarak kabul edilmektedir.

Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Yüz Gençleştirme Nedir, Nasıl Yapılır? Yüz Gençleştirme Nedir, Nasıl Yapılır? Yüz Gençleştirme Nedir, Nasıl Yapılır?
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.