İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN

Zerona, Esstanbul tarafından müşterinin isteğine göre analiz yapılarak uygulanmaktadır. Bu işlem birçok konuda fayda sağlamasıyla beraber güvenilir olması nedeniyle de ön plana çıkmaktadır. Ağrısız bölgesel incelme dendiği zaman akla ilk gelen yöntemlerden birisi olan bu teknik, uzman doktor ve estetisyenlerimizin elinde sizler için keyifli bir tecrübeye dönüşmektedir. Eğer uygun fiyatlarla bölgesel olarak incelmek istiyorsanız, Esstanbul’un güvenilir yöntemlerini mutlaka tercih etmelisiniz.

 

 

Zerona Nedir?

 

Zerona, sağlıklı zayıflama konusunda mükemmel bir buluş olarak kabul edilmektedir. Lazer sistemiyle incelmeyi sağlayan bu yöntem sayesinde bu zamana kadar pek çok kadın bölgesel incelerek, eski fit hallerine geri dönmüştür. Düşük güçlü lazer teknoloji olarak tanınan bu muhteşem aygıt sayesinde Esstanbul Güzellik Merkezi müşterileri de zayıflayarak, durumdan memnun kalmıştır. Lazer yöntemi ile cildin altında bulunan dokulara ulaşma prensibi ile çalışan bu yöntem vücuttaki yağları ağrı ve sızıya neden olmadan parçalamakta ve kadınların ve hatta erkeklerin de incelmesini sağlamaktadır. Eğer sizler de güvenilir ve uygun fiyatlı bir bölgesel incelme yöntemi arıyorsanız mutlaka Esstanbul’u ziyaret ederek Zerona yöntemi ve uygulaması hakkında bilgi almalısınız. Bu yöntem diğer yöntemlerin aksine vücuttaki kas oranına dokunmadan direkt olarak yağ oranına müdahale etmeyi amaçlamaktadır.

 

 

Zerona Nasıl Yapılır?

 

Zerona nasıl yapılır konusuna değinecek olursak iyi bir analiz ve kilo ölçümlerinin akabinde uzman estetisyenler tarafından bir planlama dahilinde yapılmaktadır. Bu plana bağlı kalarak kısa bir sürede zayıflama mümkün olmaktadır. Burada önemli olan diğer bir husus, uzman doktor ve estetisyenin söylediği her tavsiyeye de uymak gerekmektedir. Özellikle de spor ve diyetle desteklendiği zaman bu yöntem çok yüksek oranda olumlu sonuçlanır. Cildin altında bulunan dokulardaki yağlanma bu yöntem sayesinde lazer yardımı ile yok edilmektedir. Bu sırada hasta kesinlikle ağrı ve sızı hissetmez. Tedavi seansları tamamlandığı zaman da ağrı oluşmaz, kısaca herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

 

 

Eğer sizler de uygun fiyatlarla kaliteli zayıflama yöntemleri ile tanışmak istiyorsanız, mutlaka Esstanbul’un alanında uzman ekini ile tanışmalısınız. Teknolojik gelişmeleri takip eden Esstanbul, son yılların en teknolojik cihazları ile tüm tedavi yöntemlerini bünyesinde barındırmakta ve analizlere göre bunları müşterilerine en güvenilir yollarla uygulamaktadır.

Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Zerona Nedir, Nasıl Yapılır? Zerona Nedir, Nasıl Yapılır? Zerona Nedir, Nasıl Yapılır?
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.